« Powrót do poprzedniej strony

WEEKEND NA MAZURACH

Audi A6
Marka samochodu: 
Audi A6 (wartość ok. 100000 PLN)
Miejsce kradzieży: 
Olsztyn
Miejsce odnalezienia: 
Okolice Trójmiasta
Data kradzieży: 
24 października 2003
Data odnalezienia: 
24 października 2003

Pani Kasia nie odwiedzała swego rodzinnego miasta już kilka miesięcy. Tym razem została zaproszona na urodziny przyjaciółki. Nie mogła odmówić. Odwołała wszelkie spotkania, spakowała rzeczy do samochodu i ruszyła w drogę. „To będzie fantastyczny weekend w gronie przyjaciół z dala od zgiełku dużego miasta’ myślała Pani Kasia jadąc w kierunku Olsztyna.

Po kilku godzinach dotarła na miejsce. Wysiadła z samochodu, aby otworzyć bramę. Klucze miała na tylnym siedzeniu. Kiedy po nie sięgnęła, podeszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał w ręku broń. Pani Kasia została odepchnięta a jej ukochane Audi A6 odjechało wraz z kosztownym prezentem urodzinowym dla przyjaciółki.

Nie zastanawiając się zbyt długo Pani Kasia wyjęła z kieszeni telefon komórkowy i zadzwoniła pod numer (22) 19654. Centum Operacyjne natychmiast uruchomiło Moduł LoJack w skradzionym Audi A6. Sygnał wysyłany z pojazdu pozwolił go zlokalizować po kilku dniach. Samochód został odnaleziony w okolicach Trójmiasta. Wraz z odnalezieniem auta została odkryta ‘dziupla’, w której złodzieje przechowywali części z Volkswagena Passata, Toyoty Land Cruiser oraz Forda Escorta. Złodziei schwytano i aresztowano.

Pani Kasia nie kryła radości, kiedy samochód został jej zwrócony w nienaruszonym stanie.

To już kolejny raz dzięki Systemowi Lokalizacji i Odzyskiwania Skradzionych Pojazdów został odzyskany skradziony samochód, zlokalizowano złodziejską ‘dziuplę‘ oraz ujęto sprawców przestępstwa.