« Powrót do poprzedniej strony

ODZYSKANE PO KRADZIEŻY AUDI A6

odnalezienie skradzionego Audi A6
Marka samochodu: 
Audi A6
Miejsce kradzieży: 
Sosnowiec
Miejsce odnalezienia: 
Mysłowice
Data kradzieży: 
06.07.2019
Data odnalezienia: 
07.07.2019

To dopiero początek wakacji, a statystyki kradzieży już zapełniają swoje rubryki. Lipiec w Górnym Śląsku na pewno nie rozpoczął się przyjemnie dla właściciela samochodu marki Audi A6.

W czasie weekendu, w Sosnowcu doszło do kradzieży samochodu, który był zaparkowany na niestrzeżonym parkingu, przy osiedlu, na którym mieszkał właściciel. Stał w rzędzie wielu innych aut, ale złodzieja najbardziej skusiło nowe Audi. To samochód, który w statystykach policyjnych jest jednym z najczęściej kradzionych samochodów w ostatnich latach.

Właściciel po powrocie z pracy, zaparkował auto w pobliżu zamieszkania i wrócił do domu. Nocna kradzież została zauważona dopiero następnego dnia. Około południa właściciel pojazdu zgłosił zdarzenie do LoJack oraz na policję. W chwili aktywowania modułu radiowego LoJack, sygnał przesyłał swoją pozycję. Po kilku godzinach, ekipa poszukiwawcza LoJack zlokalizowała skradzione Audi na terenie Mysłowic. Odnaleziony samochód był zaparkowany przy ulicy. Najprawdopodobniej złodziej nie chciał wpaść w ręce policji i najpierw postanowił sprawdzić, czy auto będzie poszukiwane. Odzyskane Audi trafiło z powrotem do właściciela. 

 

ze względów bezpieczeństwa, niektóre szczegóły zdarzenia zostały zmienione