« Powrót do poprzedniej strony

Zabezpiecz swoją flotę na wypadek kradzieży

Samochody na parkingu

Posiadasz flotę pojazdów i chcesz, żeby były odpowiednio zabezpieczone na wypadek kradzieży? To jesteś w dobrym miejscu, ponieważ LoJack świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie do pojazdów flotowych. Dlaczego? Wyjaśniamy w dzisiejszym wpisie.

 • System radiowy działa niezależnie od GPS/GSM.
  Nie będzie więc śledził kierowcy, ani przesyłał żadnych danych związanych z podróżami. Od tego jest monitoring GPS, z którym LoJack nie ma nic wspólnego. LoJack działa w oparciu o fale radiowe i korzysta z niezależnej infrastruktury stacji nadawczo odbiorczych.
 • LoJack jest niezagłuszalny.
  Częstotliwość fal radiowych LoJack jest tajna i odporna na złodziejskie zagłuszarki. Kiedy złodziej będzie próbował zagłuszyć moduł, system wskaże źródło zagłuszania.
 • LoJack świetnie sprawdzi się w każdej flocie.
  Nie ma znaczenia, czy masz flotę samochodów osobowych, ciężarowych, skuterów, busów, autokarów, czy maszyn budowlanych, lub rolniczych. Moduł radiowy LoJack świetnie sprawdzi się w każdym z tych pojazdów i pomoże odzyskać go po kradzieży.
 • LoJack odzyskuje samochody za granicą.
  Jeśli pojazd zostanie skradziony i wywieziony za granicę, jego poszukiwaniem zajmie się tamtejszy oddział LoJack, ponieważ oddziały LoJack ściśle współpracują ze sobą i policją.
 • LoJack pozwoli odzyskać pojazd bardzo szybko.
  Nasze akcje poszukiwawcze trwają zwykle kilka godzin. Po zgłoszeniu kradzieży moduł zostaje aktywowany i przesyła swoją pozycję, a ekipa poszukiwawcza jedzie na miejsce. Bardzo często w ten sposób udaje się też trafić na złodziejską dziuplę samochodową i odnaleźć inne skradzione pojazdy.
 • Nasze ekipy poszukiwawcze działają 24 godziny na dobę.
  Nie ma znaczenia o której i kiedy zgłosisz kradzież swojego pojazdu, akcja zostaje podjęta natychmiast. Możesz więc mieć pewność, że auto będzie poszukiwane w weekendy i święta.
 • LoJack pozwoli zaoszczędzić nerwy i pieniądze.
  Kradzież pojazdu flotowego oznacza poniesienie kosztów w firmie, wypłacone ubezpieczenie nie pokryje wartości skradzionego pojazdu. Poza tym kradzież jednego z pojazdów oznacza, że któryś z pracowników nie będzie miał narzędzia pracy, więc trzeba zorganizować mu pojazd zastępczy, a to wszystko to czas i kolejne pieniądze. Dlatego LoJack jest idealnym rozwiązaniem - pojazd wróci do firmy, trwa to najczęściej tylko kilka godzin.

Masz jakieś pytania odnośnie naszego systemu radiowego?
Napisz do nas na bok@lojack.pl,
przez chat na stronie,
lub też zadzwoń na nasz numer (22) 196 54!