« Powrót do poprzedniej strony

Skradzione i odnalezione - nasze akcje poszukiwawcze

Policja zatrzymuje samochód

Odnajdywanie skradzionych pojazdów to nasza specjalność, o czym świadczą nasze akcje poszukiwawcze. Dzisiaj mamy kolejne zestawienie pięciu odnalezień skradzionych samochodów. Sprawdźcie koniecznie, jaki był przebieg każdej akcji!

Kradzież BMW X5
Bardzo dużego pecha miał jeden z naszych klientów, który wybrał się na urlop swoim samochodem. Mężczyzna zostawił swój samochód zaparkowany na jednym z sopockich parkingów. Kiedy kilka godzin później wrócił po auto, nie było po nim śladu. Od razu zgłosił więc kradzież do Centrum Operacyjnego LoJack, oraz na policję. Radiowy moduł LoJack został aktywowany i zaczął przesyłać swoją pozycję, samochód odnalazł się na leśnym parkingu w okolicach Wejherowa. Szerzej o tej akcji przeczytać można tutaj.

Skradziony z parkingu samochodowego
W dniu 4.03 został skradziony samochód marki Mazda CX-5 z parkingu jednego z warszawskich Centrum Handlowych. Właściciel od razu zgłosił ten fakt na policję oraz do Centrum Operacyjnego LoJack. Trzy godziny później samochód został odnaleziony na podwarszawskich działkach. Całość na temat tej kradzieży znaleźć można tutaj.

Audi na ostygnięcie
Na początku czerwca kradzież swojego pojazdu zgłosił Klient z Wrocławia. Rano zobaczył, że jego Audi, zaparkowane na posesji, zniknęło. Po zgłoszeniu tego faktu, ekipa poszukiwawcza LoJack aktywowała moduł radiowy w pojeździe. Po kilku godzinach pojazd znalazł się na parkingu w okolicach Legnicy. Złodzieje najprawdopodobniej zostawili je tam na tzw. ostygnięcie - sprawdzali, czy ktoś poszukuje samochodu. Całość opisaliśmy tutaj.

Kradzież podczas świąt
Bardzo przykra niespodzianka czekała właściciela Hondy, który wrócił do domu po świątecznym wyjeździe. Mieszkaniec Warszawy wraz z rodziną wyjechał na Wielkanoc i zostawił swój samochód zaparkowany na jednym z bielańskich osiedli. Niestety, po powrocie do domu we wtorkowy poranek, na parkingu zastał tylko puste miejsce. Szybko zgłosił ten fakt i rozpoczęło się namierzanie pojazdu. Samochód został odnaleziony w okolicach Radzymina. Więcej na temat tej akcji przeczytać można tutaj.

W poszukiwaniu Volkswagena
Bardzo pechowo zaczął się piątek dla jednego z mieszkańców Poznania. Z jego przydomowej posesji w ciągu nocy zniknął Volkswagen. Właściciel od razu zgłosił kradzież, więc moduł LoJack został aktywowany i zaczął przesyłać swoją pozycję. Samochód odnalazł się na terenie Poznania, został ukryty w jednym z szeregu garaży. Na szczęście system radiowy LoJack działa także w garażach, parkingach podziemnych, tunelach i kontenerach, więc można było bez trudu namierzyć ukryte auto. Całą akcję opisaliśmy tutaj.