« Powrót do poprzedniej strony

Odzyskano skradzione Audi oraz skuter

Audi ukryte w lesie

Nowodworscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Wyszkowa odzyskali skradziony samochód warty 400 tys. złotych. Do sprawy został zatrzymany 28-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego. Tymczasem dzielnicowi z Woli odzyskali kolejny skuter. To kolejny skuter, który udało się odzyskać policjantom z warszawskiej Woli.

Do nowodworskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że zostało skradzione Audi Q7 o wartości 400 tys. złotych. Zdarzenie miało miejsce na zakroczymskim rynku. Jeszcze tego samego dnia nowodworscy policjanci ustalili, gdzie znajduje się skradzione auto -miało stać zaparkowane w lesie na terenie powiatu wyszkowskiego, dlatego powiadomieni zostali miejscowi funkcjonariusze. Wyszkowscy policjanci odnaleźli skradzione auto i zatrzymali podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa.

28-letni Rafał Ś. trafił do celi. W trakcie dalszych czynności okazało się, że już wcześniej warszawski sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, w sprawie innych przestępstw. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym postawić zatrzymanemu zarzut kradzieży z włamaniem samochodu.

Plaga kradzieży skuterów na Woli

Policjanci z komendy na warszawskiej Woli udali się na jedna z ulic dzielnicy, gdzie według ich informacji miał stać skradziony skuter. Policjanci, po kontroli wskazanego rejonu, odnaleźli pojazd. Po sprawdzeniu numerów identyfikacyjnych w systemie informatycznym okazało się, że skuter faktycznie jest poszukiwany.

Po dokonaniu oględzin przez funkcjonariuszy pojazd wrócił do właściciela. To już kolejny skuter, który w tym miesiącu odzyskali wolscy policjanci.

Każdy pojazd można zabezpieczyć na wypadek kradzieży!

Moduł radiowy LoJack to idealne rozwiązanie dla wszystkich przezornych kierowców:

  • pozwoli zabezpieczyć każdy pojazd - samochód, motocykl, skuter, ciężarówkę, pojazdy rolnicze i budowlane,
  • na co dzień nie śledzi klientów, działa tylko po zgłoszeniu kradzieży,
  • jest niezależny od GPS/GSM, posiada własną infrastrukturę stacji nadawczo-odbiorczych,
  • to jedyny taki system radiowy w Polsce i na świecie,
  • pozwala odzyskać pojazd w kilka godzin po zgłoszeniu kradzieży!

 

źródło: policja.pl, materiały własne