« Powrót do poprzedniej strony

JAK UCHRONIĆ FLOTĘ OD KRADZIEŻY

zadbaj o flotę przed kradzieżą

Codziennie dążysz do lepszego rozwoju swojej firmy. Pozyskujesz klientów, realizujesz zlecenia, dbasz o relacje i idziesz dalej. Nigdy wstecz. Dlaczego miałbyś zatrzymać biznes z powodu kradzieży samochodu? Faktem jest, że bez środka transportu stoisz w miejscu. Dosłownie i w przenośni. Kiedy zostajesz bez samochodu kilka dni lub tygodni, ubezpieczyciel opóźnia wypłatę odszkodowania, a na nowy i tak musisz poczekać, zastanawiasz się, czy mogłeś zrobić coś więcej, żeby odzyskać samochód.

 

Jedyny słuszny wybór to LoJack! Przed kradzieżą daje ci spokój ducha, po kradzieży odzyskujesz pojazd w kilka godzin.

 

Nie ma takiego samochodu, którego nie da się ukraść. Nie wystarczy autoalarm czy immobiliser. Złodzieje inwestują w narzędzia i nowoczesne oprogramowanie, służące do otwierania samochodu jak z oryginalnym kluczykiem. Samochody flotowe czy leasingowe, tylko pozornie nie są atrakcyjne dla złodzieja. Owszem są może bardziej zabezpieczone, ale to zazwyczaj system GPS, który można zagłuszyć najprostszą zagłuszarką. Dziś trzeba postawić na system lokalizacji po kradzieży. Ponadto, wśród najczęściej wybieranych marek samochodów służbowych jest TOYOTA, samochód, który upodobali sobie złodzieje i kradną go nieprzerwanie od kilku sezonów, zwłaszcza w Warszawie i okolicach. Masz w swojej flocie Audi, Porsche, Lexusa lub Mercedesa? Zobacz jak ich zabezpieczenia ocenili Brytyjczycy. 

Z czym mierzy się Twoja firma po kradzieży samochodu?

  • Zakłócenie działalności gospodarczej
  • Utrata towaru w pojeździe
  • Koszty wynajmu samochodu zastępczego
  • Wyższa składka ubezpieczeniowa
  • Brak spotkań z klientem
  • Utrata zniżek na ubezpieczenie
  • prace administracyjne i rozliczenie podatkowe

3 powody, dla który warto wybrać LoJack – system śledzący pojazd, dający ponad 95% szansy na szybkie odnalezienie i odzyskanie.

  1. LoJack wyposażony jest w moduł radiowy, który wysyła sygnał lokalizacji pojazdu niezależnie od położenia. Jest widoczny w podziemiach i kontenerze transportowym, gdzie sygnał GPS/GSM nie dociera
  2. Lojack odnajduje pojazdy w 40 krajach na świecie i wszędzie ma ujednoliconą częstotliwość radiową
  3. LoJack odzyskuje samochody zazwyczaj w kilka godzin (średni czas odzyskania pojazdu wynosi 24h)

Kim jest specjalista od kradzieży?

Złodziej, to dziś "zawód" bez potwierdzonych kwalifikacji. Nie działa amatorsko i nie rzuca się w oczy. "Pracuje" w zorganizowanej grupie przestępczej, która tworzy zamknięte grono przestępców. Każdy z nich jest lepszym kierowcą niż policjant. Nie zna pojęcia ryzyka, nie ma hamulców i nie zatrzyma się w pościgu. Twój samochód kradnie profesjonalnie, używając do tego nowoczesnego sprzętu. Poznaj język, którego używają złodzieje.

Złodziej na celowniku

Złodziej wie, że musi sprawdzić samochód. Ale nie wie, że samochód ma zainstalowany moduł radiowy LoJack. Nikt oprócz instalatora nie zna miejsca instalacji i nie wie jak wygląda moduł, nawet właściciel. W ten sposób to złodziej jest na celowniku LoJack, a nie odwrotnie. Zobacz jak wyglądają akcje poszukiwawcze LoJack.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z OBSŁUGĄ KLIENTA LOJACK I POROZMAWIAJ O SZCZEGÓŁACH. INFOLINIA: (22) 196 54

Zapamiętaj ten numer! Dzwoniąc na infolinię, możesz także zgłosić kradzież