« Powrót do poprzedniej strony

Dla kogo jest przeznaczony system LoJack?

Samochody, w których można montować LoJack

Niektórzy nasi klienci zastanawiają się, czy system radiowy LoJack jest przeznaczony dla ich samochodu bądź innego pojazdu. Odpowiedzieć na to pytanie możemy w następujący sposób: LoJack jest przeznaczony dla KAŻDEGO pojazdu! Poniżej przedstawiamy przykłady pojazdów silnikowych, które nasi klienci najczęściej zabezpieczają na wypadek kradzieży.

Samochody osobowe – niezależnie od ich ceny

Jeśli posiadasz samochód, niezależnie od jego wartości, to z pewnością nie chcesz go stracić. Może jesteś do niego emocjonalnie przywiązany, może włożyłeś wiele czasu i oszczędności w jego ulepszanie i podrasowanie, może jest on niezbędny do płynnego funkcjonowania Twojej firmy, a może po prostu cenisz sobie wygodę i komfort podróżowania tym konkretnym autem. Niezależnie od Twojej motywacji, system radiowy LoJack zrobi wszystko, abyś w razie kradzieży odzyskał swoją własność najszybciej jak to jest tylko możliwe. Przeczytaj, jak przebiegają nasze akcje poszukiwawcze.

Samochody nowe, drogie, luksusowe

Zabezpieczenie przed kradzieżą aut z tzw. wyższej półki cenowej staje się coraz popularniejszą praktyką. Mercedes, BMW, Porsche czy Land Rover to auta stosunkowo często padające łupem złodziei. Warto zabezpieczyć je na wypadek kradzieży. Niezagłuszalny i działający w 40 krajach na całym świecie system radiowy LoJack to jedyna skuteczna metoda na odzyskanie skradzionego auta o każdej wartości.

Samochody zabytkoweSamochód zabytkowy

LoJack zabezpiecza wiele pojazdów "classic", czyli zabytkowych. System w ogóle nie ingeruje w oryginalną instalację samochodów i w żaden sposób nie wpływa na ich funkcjonowanie - przede wszystkim nie pobiera prądu. W przypadku kradzieży żadne ubezpieczenie AC nie będzie w stanie zrekompensować wartości pojazdu - a już na pewno nie tej sentymentalnej. Klienci LoJack nie muszą się martwić: z systemem radiowym LoJack mają pewność, że samochód jest zawsze bezpieczny.

Samochody z salonu

Część sprzedawców samochodów obawia się oferować system LoJack swoim klientom myśląc, że w ten sposób odstraszą ich od zakupu samochodu konkretnej marki, bo klienci pomyślą, że te auta są często kradzione. Prawda jest taka, że złodzieje kradną wszystkie typy samochodów, a już na pewno nie można stwierdzić, jakie samochody będą "chodliwe" za rok lub dwa. Rynek złodziejski też się zmienia :) Oferując system LoJack swoim klientom sprzedawca dba o jego bezpieczeństwo i spokój ducha. A klient wyjeżdżając z salonu samochodowego autem z zamontowanym systemem radiowym LoJack od samego początku jego użytkowania jest zabezpieczony na wypadek kradzieży.

Zabezpieczenie do motocykli

Moduł LoJack można z powodzeniem montować także w różnego typu motocyklach – zarówno w nowoczesnych, jak i zabytkowych. Nie istnieje skuteczny sposób uniemożliwiający złodziejom kradzież jednośladów. Jedynie system odzyskiwania po kradzieży LoJack odzyskuje ok. 95% wszystkich skradzionych pojazdów. Po kradzieży motocykla wystarczy zgłosić ten fakt na naszej infolinii (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu), a ekipy poszukiwawcze zostaną natychmiast wysłane na poszukiwania.

Sprzęt rolniczySprzęt budowlany i rolniczy

Do tej pory wielu właścicieli firm oraz gospodarstw rolnych nie zdaje sobie sprawy z wysokiego ryzyka kradzieży, którym są obarczone maszyny budowlane oraz sprzęt rolniczy. Koparki, ładowarki, traktory czy też kombajny warte setki tysięcy złotych są bardzo cennym łupem dla złodziei. Zabezpieczenie tego typu pojazdów jest więc bardzo ważne do zapewnienia płynności prac – zarówno budowlanych, jak i rolniczych. Więcej na temat zabezpieczania sprzętu budowlanego możesz przeczytać tutaj.

System radiowy LoJack został stworzony do walki z przestępczością samochodową, jednak szybko rozwinął się w kompleksowe narzędzie do lokalizacji i odzyskiwania każdego skradzionego pojazdu. Niezależnie do ceny, daty produkcji, zastosowania czy gabarytów – system radiowy LoJack jest w stanie błyskawicznie zlokalizować KAŻDĄ maszynę. Czy masz jakieś pytania dotyczące systemu radiowego LoJack? Skontaktuj się z nami!